Bilder MINDRE BYRÅ
Lövträ, 1900-talets mitt, upplåst men nyckel saknas, åldersrelaterat slitage, H.68, B.50, Dj.35 cm. (vån3)
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 5 timmar 48 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 5 timmar 48 minuter
Slutar om 5 timmar 48 minuter