Bilder OTTOMAN
Stomme i furu, lös tygklädd dyna, 1960,70-tal, mindre åldersrelaterat, skavmärken, slitage, H.38, B.67x67 cm. (vån3)
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 7 timmar 17 minuter
Slutar om 7 timmar 17 minuter