Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Olja på duk, "Kvinnoporträtt", signerad M. Ribbegårdh, ram ställvis med skador, ram 69x60 cm, bild 53,5x44,5 cm. (vån3)
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 9 timmar 8 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 9 timmar 8 minuter
Slutar om 9 timmar 8 minuter