Bilder VITRINSKÅP
Fanerad med ek, 1900-talets första hälft, mindre åldersrelaterat slitage, H.140, B.73, Dj.33 cm. (vån1)
Slutar om 8 timmar 20 minuter
Slutar om 8 timmar 27 minuter
Slutar om 8 timmar 28 minuter