Bilder KAP/GERINGSSÅG KELLEN MITREMASTER 1900
2000-tal, fungerar vid test, bruksslitage. (vån2)
Slutar om 15 timmar 18 minuter
Slutar om 15 timmar 25 minuter
Slutar om 15 timmar 26 minuter