Bilder ARMBANDSUR

ARMBANDSUR

125 SEK

Värdering: - SEK

32 stycken, quartz, för märken och modeller se bilder, ej gångbara vid kontroll. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

BORDSLAMPA Total H:52 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

MASSAGEBÄNK, elektrisk (slitage)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

BORDSLAMPA Total H:39 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Parti OSÅLT GODS från tidigare auktioner. Säljes till förmån för barncancerfonden. Obs! Köparen måste ta hela partiet. (skador kan förekomma, vagnen ingår ej)

Värdering: -

Bud: 500 SEK