Bilder BLOMBÄNK "RETRO"
Stomme i lackat järn, blomhållare i aluminium, 1960,70-tal, bruksslitage, H.45, ø.40 cm. (vån3)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK