Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Olja på duk, "Kvinnoporträtt", signerad, ram 76x67 cm, bild 54x45 cm. (vån3)
Slutar om 1 timme 15 minuter
Slutar om 1 timme 22 minuter
Slutar om 1 timme 23 minuter
Slutar om 1 timme 15 minuter
Slutar om 1 timme 22 minuter
Slutar om 1 timme 23 minuter