Bilder NOVO TRAJANUS EPIDIASKOP
Ed. Liesegang. Düsseldorf, Tyskland, 1900-talets första del, delar saknas, slitage, rost, H.55, L.60, B.25-35 cm. (vån3)
Slutar om 13 timmar 45 minuter
Slutar om 13 timmar 52 minuter
Slutar om 13 timmar 53 minuter