Bilder DOKTORSVÄSKA
Skinn, 1900-talets första hälft, åldersrelaterat slitage (patina), upplåst men nyckel saknas, H.32, B.52, Dj.24 cm. (vån3)
Slutar om 8 timmar 50 minuter
Slutar om 8 timmar 57 minuter
Slutar om 8 timmar 58 minuter