Bilder PIANO
Nordiska Piano "Bambino", 1900-talets andra hälft, mindre bruksslitage dock notställshållare med sprickor vid gångjärn (se bilder), H.85, B.118, Dj.52 cm. (vån1)
Slutar om 13 timmar 42 minuter
Slutar om 13 timmar 45 minuter
Värdering: 80 000 SEK
Högsta bud:Bud: 21 200 SEK
Göteborg
Slutar om 13 timmar 48 minuter