Bilder Vykort
Topografi, Fotografier
BELYSNINGS RESERV, militärlåda med 4st Stormlyktor Optimus 1200, skärmar, reservdelar. H:44x 40x 61cm (bruksslitage, någon buckla, ärg på lyktor förekommer)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
KARMSTOL, "Blink" Rastad och Relling, Hjellegjerede Lenestolfabrikk, 1900 talets mitt (slitage, fläckar, skador på klädsel)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 650 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 325 SEK