Auktioner Möbler Bokhylla Jugend-stil, 1900-tal

Bilder Bokhylla Jugend-stil, 1900-tal

Bokhylla Jugend-stil, 1900-tal

2200 SEK

Värdering: - SEK

Pelare vardera sida med kloavslut.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

IRISH-COFFEE GLAS 4st. H:13,5 cm Nytt

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Pastell Gunnar Notini (1883-1952), Sverige. Signerad, skymning, 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 25x33 cm

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Färglitografi Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Komposition med jordgubbar vid stranden. Signerad, färglitografi, numrerad, 92/275. Bladets mått: 53x78 cm, oramat löst blad

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Kanna Koppar, Birger Eriksson, Falun. Höjd: 23 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK