Bilder Bokhylla Jugend-stil, 1900-tal
Bokhylla Jugend-stil, 1900-tal
Pelare vardera sida med kloavslut.
För frakt, kontakta oss för offert.
Pastell Gunnar Notini (1883-1952), Sverige. Signerad, skymning, 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 25x33 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 800 SEK