Auktioner Orientaliskt Vas Kina 1800-tal

Bilder Vas Kina 1800-tal

Vas Kina 1800-tal

100 SEK

Värdering: - SEK

Höjd 19cm

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

KULLJUSSTAKAR, 1 par, trä, större modell, Eric Dalmas, Dala Industrier, 1900-/2000-tal

Värdering: 300

Bud: 250 SEK

MATTA, galleri, Marocko, ull, ca 291 x 80 cm

Värdering: 2 000

Bud: 500 SEK

KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft

Värdering: 1 000

Bud: 400 SEK

Värdering: 1 500

Bud: 200 SEK

Slutar om 6 minuter