Auktioner Möbler Sängbord 1 par, moderna

Bilder Sängbord 1 par, moderna

Sängbord 1 par, moderna

75 SEK

Värdering: - SEK

2 lådor. Tidningsdel.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

TRÄHYVEL Daterad 1811 L:17,5 cm

Värdering: -

Bud: 225 SEK

LAGGKÄRL 1800-tal H:18 cm (skador)

Värdering: -

Bud: 225 SEK

GÅRDSKRUKOR konstmassa och metall H:29 cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

ÅNGVÄLT "Old Smokey" Wilesco 1900-tal L:30 cm (slitage, defekter)

Värdering: -

Bud: 425 SEK