Bilder Canon filmkamera Super-8 514 XL-S Japan 1970-tal

Canon filmkamera Super-8 514 XL-S Japan 1970-tal

200 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Ljudfilmskamera Canon Canonsound 514XL-S
Hopfällbart grepp med AA-batterier,
Canon Zoom C-8, 9-45mm 1:1.4 Macro
Mjuk transportväska medföljer

Mått kamera: 22 x 14 x 9 cm

Konditionsrapport: Ej funktionstestad, bruksslitage, inga övriga anmärkningar

Canon film camera Super-8 514 XL-S Japan 1970s

Sound film camera Canon Canonsound 514XL-S
Foldable grip with AA batteries,
Soft transport bag included

Camera dimensions: 22 x 14 x 9 cm

Condition report: Not functionally tested, wear and tear, no other remarks

Skulptur, Ryttare med örn, järn

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Gungstol & pall, Brunstad

Värdering: -

Bud: 50 SEK

ORIENTMATTA, galleri, Bochara, old, ca 80 x 258 cm

Värdering: 800

Bud: 750 SEK

Snurrfåtölj, skinn

Värdering: -

Bud: 0 SEK