Bilder FMV Låda med Stormlyktor Primus 1200 M 1900-tal

FMV Låda med Stormlyktor Primus 1200 M 1900-tal

6000 SEK

Värdering: 10 000 SEK

Försvarets materielverk. Låda innehållandes fyra stormlyktor Optimus 1200 M/1200G, Reservdelar, Tändstickor, fyra lampskärmar, reservglas, Dunkar med mera. Yttermått: Höjd: 42 cm Längd: 61 cm Bredd: 40 cm

Konditionsrapport: Märken & slitage på låda, Inga övriga anmärkningar.
FMV Box with Storm Lanterns Primus 1200 M from the 20th century Defence Materiel Administration. Box containing four storm lanterns Optimus 1200 M / 1200G, Spare parts, Matches, Cans and more. External dimensions: Height: 42 cm Length: 61 cm Width: 40 cm Conditional report: Marks & wear on box, No other remarks.

STOLAR, 1 par, Gärsnäs, samtida

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 25 minuter

STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal

Värdering: 1 200

Bud: 800 SEK

Slutar om 2 timmar 27 minuter

Skolplanscher, Fiskar

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Slutar om 2 timmar 27 minuter

Förstärkare, Yamaha DSP-A3090

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Slutar om 2 timmar 28 minuter