Bilder Stegpall, metall/laminat, 1900-talets senare del.
Höjd: 62 cm.
Bruksskick. Fläckar.
Slutar om 16 timmar 40 minuter
Slutar om 17 timmar 12 minuter
Slutar om 17 timmar 20 minuter
Höjd: 62 cm.
Bruksskick. Fläckar.