Auktioner Väggrelief keramik, signerad J. Exner, Knabstrup Denmark

Bilder Väggrelief keramik, signerad J. Exner, Knabstrup Denmark

Väggrelief keramik, signerad J. Exner, Knabstrup Denmark

50 SEK

Värdering: - SEK

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

MIKROVÅGSUGN OBH Nordica 25*32*45 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

KASTYXA/DUBBELEGGAD Gränsfors Bruk L:76 cm Egg:15 cm

Värdering: -

Bud: 1 200 SEK

TAKLAMPA klot D:19 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Herrarmbandsur, Lemania, Tg 195 "Tre Kronor", 1950-tal

Värdering: 20 000

Bud: 36 000 SEK

Dalarna

Slutar om 10 timmar 8 minuter