Auktioner Glas Apoteksflaskor, 3 stycken

Bilder Apoteksflaskor, 3 stycken

Apoteksflaskor, 3 stycken

125 SEK

Värdering: - SEK

Gröntonat glas.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Barstol klädd sits

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Skål på fot Göran Wärff (1933-2022), Sverige. Kosta. Diameter: 36 cm, höjd: 12 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets första hälft

Värdering: 5 000

Bud: 3 000 SEK

Nattygsbord Ett par, 1950 / 60-tal, Teak. Bredd: 111 cm, djup: 53 cm, höjd: 105 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK