Auktioner Kopparbalja 13L, 1800-1900 tal

Bilder Kopparbalja 13L, 1800-1900 tal

Kopparbalja 13L, 1800-1900 tal

175 SEK

Värdering: - SEK

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Xbox 360, med spel och tillbehör

Värdering: 500

Bud: 100 SEK

Bengt Fredriksson, olja på duk, översvämmad å

Värdering: -

Bud: 100 SEK

ROYAL COPENHAGEN, fat "Musselmalet", modell 1041, Danmark, sannolikt 1900-talets andra hälft

Värdering: 1 500

Bud: 1 200 SEK

Punk, spirit kök

Värdering: 400

Bud: 0 SEK