Auktioner STOLAR 4st, 1900 talets första hälft. (slitage)

Bilder STOLAR 4st, 1900 talets första hälft. (slitage)

STOLAR 4st, 1900 talets första hälft. (slitage)

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

HÄNGE, 18k guld, vikt ca 6,5 g

Värdering: 4 000

Bud: 3 000 SEK

MATGRUPP, 13 del, design Ingmar Ottossons Möbelsnickeri AB, Jönköping, 2000-tal

Värdering: 3 000

Bud: 900 SEK

VITRINSKÅP, design Ingmar Ottossons Möbelsnickeri AB, Jönköping, 2008

Värdering: 4 000

Bud: 1 600 SEK

MATTA, galleri, Kelim, ca 385 x 85 cm

Värdering: 2 500

Bud: 600 SEK

Slutar om 6 minuter