Auktioner Övrigt FÖNSTER 2st med aluminium ram. 120x120cm det största

Bilder FÖNSTER 2st med aluminium ram. 120x120cm det största

FÖNSTER 2st med aluminium ram. 120x120cm det största

70 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

ARMBAND, silver och bärnsten, sannolikt 1900-talets mitt

Värdering: 400

Bud: 500 SEK

MATTA, Kelim, ca 292 x 200 cm

Värdering: 6 000

Bud: 750 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädsel av kalvskinn

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

LACKASK, med kortlekar och marker, orientalisk, 1900-tal

Värdering: 300

Bud: 200 SEK

Slutar om 7 minuter