Auktioner FAT Arvika keramik, Riborg Böving AlbrÄten D:11 cm

Bilder FAT Arvika keramik, Riborg Böving AlbrÄten D:11 cm

FAT Arvika keramik, Riborg Böving AlbrÄten D:11 cm

50 SEK

VĂ€rdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

StrÀnggatan 8
671 41 Arvika
VĂ€rmland

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

SOFFA OCH 2 ST KARMSTOLAR, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal

VĂ€rdering: 5 000

Bud: 0 SEK

MATTA, Kelim, ca 297 x 199 cm

VĂ€rdering: 3 000

Bud: 700 SEK

MICHAEL ANASTASSIADES, bordslampa, "IC Lights T1 hög", Flos, Italien, samtida

VĂ€rdering: 2 000

Bud: 1 600 SEK

TURE FABIANSSON (1910-1994), olja pÄ duk, signerad och daterad -36.

VĂ€rdering: 1 200

Bud: 300 SEK

Slutar om 7 minuter