Auktioner Övrigt PLÅTSKRIN 15*33*19 cm

Bilder PLÅTSKRIN 15*33*19 cm

PLÅTSKRIN 15*33*19 cm

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

MICHAEL ANASTASSIADES, bordslampa, "IC Lights T1 hög", Flos, Italien, samtida

Värdering: 2 000

Bud: 1 600 SEK

TURE FABIANSSON (1910-1994), olja på duk, signerad och daterad -36.

Värdering: 1 200

Bud: 300 SEK

MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal

Värdering: 1 200

Bud: 0 SEK

HÄNGEN, 8 st, 18k guld, total vikt ca 6,2 g

Värdering: 2 000

Bud: 1 400 SEK

Slutar om 6 minuter