Bilder KARAFF, MUGG Gustavsberg, FAT UE Mari Simmulson D:19 cm & HÄST Vicke Lindstrand 40-tal
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 3 000 SEK
Slutar om 9 minuter
SIDEBOARD Fredrik Kayser, Skeie & Co. Norheimsund, Norge, fanerat i teak, 1900-talets andra hälft. H:71x 107x 37cm (bruksslitage)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 400 SEK
Slutar om 11 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 000 SEK
Slutar om 13 minuter