Auktioner Möbler Tidningshylla 1950-1960 tal

Bilder Tidningshylla 1950-1960 tal

Tidningshylla 1950-1960 tal

225 SEK

Värdering: - SEK

Låda i sarg.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Stålborstar, Slippapper m.m

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Ångermanland

Trädgårdsstolar 4 st, metall

Värdering: -

Bud: 1 100 SEK

Akvarell Tom Krestesen (f. 1927), Danmark. Signerad. Akvarell, bildmått: 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 67x80 cm

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Soffa 3-sits, klädd med textil från GP & J Baker, Lotus. Längd: 200 cm

Värdering: -

Bud: 4 800 SEK