Bilder 99 Munstycke till kärcher
Oljemålning Johannes Ravn (1922-1991), Norge. Signerad, daterad 82, Änder. Olja på duk, 49x68 cm, yttermått inklusive ram: 59x78 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Färglitografi Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med gräsand. Signerad, färglitografi, numrerad, 50/160, bildmått: 46x36. Bladets mått: 79,5x60. Oramat löst blad
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK