Auktioner 193 Div

Bilder 193 Div

193 Div

20 SEK

Värdering: - SEK

Röfors Auktioner

Bruksgatan 28 C
695 72 Röfors
Närke

nza469b@telia.com
Tel: 0584-520 09, 0702-26 77 26

Oljemålning Harald Fredrikson (1902-1973), Sverige. I Livets vår, monogramsignerad. Olja på duk, 54x64 cm, yttermått inklusive ram: 63x74 cm

Värdering: -

Bud: 600 SEK

COLLIER, 18k guld, svenska stämplar år 2000, vikt ca 38 g

Värdering: 16 000

Bud: 18 500 SEK

Soffbord Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Ovalen. Bredd: 120 cm, djup: 86 cm, höjd: 61 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Olja på papper 5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad

Värdering: -

Bud: 200 SEK