Bilder 193 Div
Oljemålning Harald Fredrikson (1902-1973), Sverige. I Livets vår, monogramsignerad. Olja på duk, 54x64 cm, yttermått inklusive ram: 63x74 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Värdering: 16 000 SEK
Högsta bud:Bud: 18 500 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK