Auktioner 235 Kaffegods

Bilder 235 Kaffegods

235 Kaffegods

20 SEK

Värdering: - SEK

Röfors Auktioner

Bruksgatan 28 C
695 72 Röfors
Närke

nza469b@telia.com
Tel: 0584-520 09, 0702-26 77 26

Ulf Wahlberg, landskap, färglitografi, signerad

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Göran Wärff, Kosta Boda, "Prince", vinglas, 6st

Värdering: -

Bud: 340 SEK

Rostfria bestick

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Göran Wärff, Kosta Boda, "Sunflower", skålar i glas, 2st

Värdering: -

Bud: 0 SEK