Bilder MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, vävnad, "Grodblad", signerad AB MMF, 1900-talets mitt
Ull, mönster mot beige botten, samt med pappersetikett, ca 38 x 44 cm
Slutar om 13 timmar 6 minuter
Slutar om 13 timmar 13 minuter
Slutar om 13 timmar 14 minuter