Bilder LISA LARSON (född 1931), skulptur, brons, "Meditation" signerad och numrerad 382
Sittande figur, höjd ca 14 cm
Slutar om 6 timmar 28 minuter
Slutar om 6 timmar 35 minuter
Slutar om 6 timmar 36 minuter