Bilder JOHAN KROUTHÉN (1858-1932), olja på duk, signerad och daterad 1926
Stuga i skogslandskap vid insjö, ca 78 x 53 cm
Slutar om 12 timmar 48 minuter
Slutar om 12 timmar 51 minuter
Värdering: 80 000 SEK
Högsta bud:Bud: 21 200 SEK
Göteborg
Slutar om 12 timmar 54 minuter