Bilder SIDOBORD, 1 par, 2000-tal
Fanerade skivor, underrede i lackerad metall, höjd ca 62, 60 x 60 cm
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 3 timmar 47 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 3 timmar 49 minuter
Slutar om 3 timmar 51 minuter