Bilder SIDEBOARD, TEAK, 1950/1960-TAL
HÖJD 105, LÄNGD 160, DJUP 43 CM
BRUKSSLITAGE, MÄRKEN
Slutar om 13 timmar 32 minuter
BRUKSSLITAGE, MÄRKEN