Bilder Lampett, "Coquille" Asea belysning 1940-tal
H 23
B ca 27
mindre nagg på innerkant
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 16 timmar 56 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 16 timmar 58 minuter
Slutar om 17 timmar