Auktioner Övrigt Sparbössor, plast, bl.a. "Skotte", Stig Lindberg, Handelsbanken.

Bilder Sparbössor, plast, bl.a. "Skotte", Stig Lindberg, Handelsbanken.

Sparbössor, plast, bl.a. "Skotte", Stig Lindberg, Handelsbanken.

Värdering: 50 SEK

Längst: 16 cm.

Smärre bruksskick. Nycklar saknas.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Nintendo Official Album Stickers, Merlin, 10 paket

Värdering: 50

Bud: 60 SEK

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Almanackor, ett parti, 1800/1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Karta över Sköfde/Sköfde stad, år 1905/1876.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK