Bilder Lådor, 2 st, trä, Skånska äggexporten, Degeberga/Tomelilla, 1900-tal.
Höjd: 38 cm.
Längd: 70 cm.
Bredd: 34 cm.
Bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 110 SEK
Slutar om 5 timmar 16 minuter