Auktioner Leksaker Arnold, Motorcykel Mac 700, Tyskland 1950-tal.

Bilder Arnold, Motorcykel Mac 700, Tyskland 1950-tal.

Arnold, Motorcykel Mac 700, Tyskland 1950-tal.

550 SEK

Värdering: 100 SEK

Märkt d.p.a. Foreign Patents Applied for,
Made in US Zone Germany,
Längd 20cm,
Höjd 15cm,
Förekommer bruksslitage samt mindre skador.

Smålandsauktioner

Illervägen 4
352 45 Växjö

kontoret@smalandsauktioner.se
0470-57 13 88