Auktioner Övrigt TRAKTÖRPANNA, ELVISP, TERMOS, MUNKJÄRN mm

Bilder TRAKTÖRPANNA, ELVISP, TERMOS, MUNKJÄRN mm

TRAKTÖRPANNA, ELVISP, TERMOS, MUNKJÄRN mm

60 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

STOL gustaviansk stil, rotting, 1900 tal. (skador på sits)

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Modellbil.

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Ångermanland

Vas Berndt Friberg (1899-1981), Sverige. Gustavsbergs Studio, signerad med Studiohanden. Höjd: 10,5 cm

Värdering: -

Bud: 2 400 SEK

Cittra Jubeltöne, Konzert Salon -Harfe, 57x44 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK