Auktioner Möbler KARMSTOLAR OCH STOLAR, 6 del, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal

Bilder KARMSTOLAR OCH STOLAR, 6 del, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal

KARMSTOLAR OCH STOLAR, 6 del, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal

200 SEK

Värdering: 5 000 SEK

Målad, skuren och bronserad dekor, fast stoppad rygg och sits, klädsel av randig textil, sitthöjd ca 46 cm

Ryggsäck.

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Ångermanland

LP-boxar.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Ångermanland

Färglitografi Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, numrerad 49/150. Färglitografi, bildmått: 23x31cm, yttermått inklusive ram: 41x47cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TVÄTTBRÄDA trä/glas H:58 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK