Auktioner Fordon Hästtransport, Christ Concorde 2005.

Bilder Hästtransport, Christ Concorde 2005.

Hästtransport, Christ Concorde 2005.

7200 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Panikbommar, Vadderade väggar, Sadelkammare, Foderbord,
Sidofönster,
Lastutrymmes längd 380cm,
Besiktas senast 2025-08-31,
Rampen renoverades nyligen,
Förekommer bruksslitage och mindre skador annars i bra samt stabilt skick,
Passar dem flesta hästägarna som vill köra hästar med B-körkort.

Smålandsauktioner

Illervägen 4
352 45 Växjö

kontoret@smalandsauktioner.se
0470-57 13 88

Mountainbike "26

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 timmar 45 minuter

Barncykel " 14 Mini Cycle kid

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 timmar 47 minuter

Cykel " 24 Dbs Kilimanjaro

Värdering: 50

Bud: 110 SEK

Slutar om 14 timmar 50 minuter

Chassi del till cross, längd på del 160 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 timmar 24 minuter