Auktioner Övrigt parti SKRUVMEJSLAR, BLOCKNYCKLAR, PLÅTSAX

Bilder parti SKRUVMEJSLAR, BLOCKNYCKLAR, PLÅTSAX

parti SKRUVMEJSLAR, BLOCKNYCKLAR, PLÅTSAX

90 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, etikettmärkta NK 100-3, med skärmar av "Stensöta" GP & J Baker, 1900-talets andra hälft

Värdering: 1 500

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 2 timmar 32 minuter

MATTA, Marocko, ca 290 x 190 cm

Värdering: 5 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 34 minuter

LOCKURNA, stengods, Paradisverkstan, Öland, nutida, signerad

Värdering: 500

Bud: 200 SEK

Slutar om 2 timmar 36 minuter

SPEGEL MED TRYMÅ, sent 1800-tal, större modell

Värdering: 3 000

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 2 timmar 38 minuter