Auktioner Övrigt Skottkärra 110l Nr: 602

Bilder Skottkärra 110l Nr: 602

Skottkärra 110l Nr: 602

250 SEK

Värdering: - SEK

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

Litografi Musikstund. Bildmått: 52x77 cm, yttermått inklusive ram: 90x117 cm. Ej signerad

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Väggtallrik Johann Maresch, dekor av tranor, bemålat terracotta. Diameter: 30 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Matsalsgrupp 7 delar, mahogny, Bord + 6 stolar. Längd: 140 cm, djup: 95 cm, höjd: 72 + 2iläggx50 cm

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

5 Böcker

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland