Bilder GUNGSTOL, 1900-tal.
Böjträ.
Slitage
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 12 timmar 12 minuter
Slutar om 12 timmar 18 minuter
Slutar om 12 timmar 30 minuter
Böjträ.
Slitage
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK