Bilder KARMSTOL, 1900-tal.
Stålrör.
Slitage
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 13 timmar 18 minuter
Slutar om 13 timmar 24 minuter
Slutar om 13 timmar 36 minuter
Stålrör.
Slitage
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK