Auktioner Övrigt TVÄTTKORG, 2000-tal.

Bilder TVÄTTKORG, 2000-tal.

TVÄTTKORG, 2000-tal.

20 SEK

Värdering: 20 SEK

Metall och plas. Längd 47, bredd 36, höjd 71.

Slitage

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63

Presenningar 2 st

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 33 minuter

Parti bl.a upplåsbar madrass & trälåda längsta 180 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 42 minuter

Vas i gips med glasinsats, höjd 44 cm

Värdering: 50

Bud: 70 SEK

Slutar om 44 minuter

Fotogenvärmare Alpaca, höjd 50 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 46 minuter