Auktioner Speglar SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

Bilder SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

125 SEK

Värdering: 20 SEK

Skuren dekor. Förgylld samt bronserad. 98x57.

Slitage

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63

SPEGEL, FÖRGYLLD, SENGUSTAVIANSK, TIDIGT 1800-TAL

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

Slutar om 4 timmar 52 minuter

SPEGEL, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 9 minuter

SPEGEL, Empire, förgylld & bronserad, 1800-talets första hälft, Sverige, kvicksilverfolierat glas

Värdering: 100

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 4 dagar

SPEGEL, empire, bronserad, förgylld, 1800-tal

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar