Bilder Oljemålning Johannes Ravn (1922-1991), Norge. Signerad, daterad 1947, Räv i vinterlandskap. Olja på duk, 65x91 cm, yttermått inklusive ram: 84x112 cm
text2
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 3 timmar 8 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 3 timmar 10 minuter
Slutar om 3 timmar 12 minuter