Bilder Fåtölj, "Profil", Folke Ohlsson för DUX
Teak. Textil klädsel.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 900 SEK
Linoleumsnitt 2 st, Bo Åke Adamsson (f. 1941), Sverige. Signerad, numrerad 75-upplaga. Yttermått inklusive ram: 20x26-26x20 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK